fbpx

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту Сайт molfar-comics.com дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп’ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються без жодних гарантій. Видавництво “Мольфар Комікс” не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Видавництво “Мольфар Комікс” в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Видавництво “Мольфар Комікс” не зобов’язана оновлювати їх. Видавництво “Мольфар Комікс” за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Видавництво “Мольфар Комікс”може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Видавництво “Мольфар Комікс” не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Книгарні «Є». Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, що можуть з’явитися на інших сайтах.

Умови доставки замовлення

Доставка замовлення здійснюється за допомогою поштивої служби “Нова Пошта”. Згідно тарифів “Нова Пошта”. До вашого замовлення автоматично додається вартість доставки за тарифами “Нова Пошта”.

Онлайн оплата замовлення. 

Онлайн оплата замовлення здійснюється шляхом служби FONDY

Повернення видання, відшкодування.

Згідно із статтею №9  “Закону України про права споживачів”, друковані видання не підлягають поверненню. Проте у випадку не належного пакування при отриманні, або знаходження браку, ми повертаємо кошти або новий примірник за вибором покупця, на протязі трьох діб від моменту продажу.