Блог

Оригінал інтерв’ю ви зможете знайти за посиланням.  Посилання на спільноту журналу. Перший том збірки коміксів Metal Gear Solid, що є літературною адаптацією сюжету однойменної серії ігор видатного японського ґеймдизайнера Хідео Коджіми, було анонсовано 4 березня. Видавництво Molfar Comics, що придбало ліцензію на переклад та випуск коміксу на території України, пообіцяло випустити його вже цієї весни. Презентувати […]

У другій половині 2018 року, у комікс-шопах та книжкових магазинах України стане доступний, чудовий комікс до якого доклали руку: Джім Дейвіс, Марк Еванір, Гері Бейкер, комікс про кота, якого ні що на світі не турбує. Цей кіт – Гарфілд. Чудовий комікс для дітей від 6 років. Чудова сатира, і цікаві діалоги. До збірки увійшли #1-#4 частини оригінальної збірки Garfield Vol. 1, на 112 сторінках ви знайдете дивовижні пригоди Гарфілда та його друзів.

Дорогі друзі, раді повідомити про початок роботи над нашою першою локалізацією. Нею стала збірка коміксів від видавництва IDW, по всесвіту комп’ютерної гри Metal Gear Solid. До збірки увійде #1-#6 сінгл за авторством Кріс Опріско , художник Ешлі Вуда.  Орієнтовна дата видання – кінець травня.